حضور دانشگاه‌ آزاد در نمایشگاه‌های بین‌المللی "ایپاس" و "الکامپ"
یکشنبه 18 تیر 1396

مدیرکل دفتر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی از حضور این دانشگاه در سه نمایشگاه بین‌المللی در حوزه‌های پلیس و امنیت، مدیریت شهری و فناوری اطلاعات طی سه ماه آینده خبر داد.

دکتر داوود ثمری با اشاره به حضور دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه بین‌المللی ایپاس 2017، گفت: نمایشگاه ایپاس در حوزه پلیس و امنیت در مهرماه برگزار خواهد شد. در این دوره از نمایشگاه واحدهای فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز رشد واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که در حوزه مذکور فعالیت دارند، حضور خواهند داشت و آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در حوزه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه امیدواریم دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه ایپاس حضور فعالی داشته باشد، افزود: تاکنون از میان اختراعات و طرح‌های ارائه شده بیش از 50 محصول که قابلیت حضور در این نمایشگاه را دارند، شناسایی شده است.

برپایی غرفه اداره کل فناوری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه الکامپ

مدیرکل دفتر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی از برپایی غرفه اداره کل فناوری سازمان مرکزی این دانشگاه در نمایشگاه الکامپ خبر داد و گفت: در این دوره از نمایشگاه الکامپ علاوه بر اختصاص غرفه اداره کل فناوری دانشگاه‌ آزاد اسلامی شرکت‌های دانش‌بنیان واحدهای این دانشگاه در بخش استارتاپ‌ها نیز حضور جدی خواهند داشت.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، ثمری در پایان خاطرنشان کرد: همچنین شرکت در نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌های نوین در حوزه مدیریت شهری که در تاریخ 13 تا 15 مرداد ماه در شهر اصفهان برگزار خواهد شد، از دیگر برنامه‌های پژوهش و فناوری دانشگاه‌آزاد اسلامی است.