دکتر نجفی خبر داد
درخشش واحد اصفهان(خوراسگان) در فعالیت های هفته پژوهش و فناوری
شنبه 6 دی 1393

دکتر پیام نجفی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) از درخشش این واحد دانشگاهی در فعالیت ها و برنامه های هفته پژوهش خبر داد.

انتخاب ۴ نفر از استادان واحد اصفهان(خوراسگان) بعنوان پژوهشگر برتر استان اصفهان

نجفی گفت: در جشنواره پژوهش و فناوری استان اصفهان که به همت استانداری اصفهان و با همکاری دانشگاههای دولتی و غیردولتی در استان اصفهان برگزار شد بر اساس آئین نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پژوهشگران نمونه در گروههای مختلف علوم انسانی، پزشکی، کشاورزی، فنی ـ مهندسی، علوم پایه و هنر مشخص گردیدند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) افزود: در این رابطه باز هم واحد اصفهان(خوراسگان) با موفقیت چشمگیری روبرو شد و موفق شد چهار جایگاه برتری را به خود اختصاص دهد؛ در گروه کشاورزی دکتر مهرداد جعفرپور، در گروه پزشکی دکتر آرزو طهمورث پور، در گروه هنر خانم مهندس لیلا پهلوان زاده و در گروه علوم انسانی دکتر اصغر آقائی از جمله پژوهشگران برتر استان اصفهان معرفی شدند.


حضور موثر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) در نمایشگاه هفته پژوهش استان اصفهان

نجفی ابراز کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) همچون سالهای گذشته حضور موثر و فعالی در نمایشگاه هفته پژوهش استان اصفهان داشت.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) افزود: در این نمایشگاه دانشجویان فعال از پژوهشکده دانشجویی و انجمن های علمی به صورت بسیار پر شور حضور داشتند و در این نمایشگاه دانشگاه در غرفه ای به وسعت ۵۰ متر مربع دستاوردهای خود در حوزه های مختلف پژوهشی را ارائه داد. از جمله؛ طرح درمان زخم دیابت با استفاده از لاروهای مگس، طرح بتن سبک و مقاوم، طرح سازه های مقاوم و طرح های مربوط به مطالعات آب، طرحهای مربوط به تولید طیور و گلهای زینتی، دندانپزشکی، پرستاری که به صورت چشمگیری نمود داشت.همچنین از دائره المعارف کارخانه های اصفهان با دیدگاه معماری که با هزینه ای بیش از سه میلیارد ریال به صورت مشارکتی به مرحله چاپ رسیده است رونمایی شد و این دائره المعارف به همت خانم مهندس پهلوان زاده تدوین و تالیف شده است.