دومین ایده بازار و فن‌بازار آب‌ و فاضلاب آغاز به کار کرد
چهار شنبه 24 آذر 1395

اجرای دومین رویداد ایده بازار و فن‌بازار آب ‌و ‌فاضلاب همزمان با هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین ‌المللی تهران آغاز شد.

دفتر‌ ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر روز چهارشنبه همزمان با افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن‌بازار کشور با استقرار در غرفه 19 سالن 7 این نمایشگاه، ضمن معرفی دومین رویداد ایده بازار و فن‌بازار آب ‌و ‌فاضلاب، ثبت نام متقاضیان و جمع آوری ایده‌های مربوطه را آغاز کرد.
این رویداد ملی در دو بخش ایده بازار برای ارائه ایده‌های جدید و فن بازار برای ارائه طرح‌ها و محصولات جدید ساخته شده، برگزار می ‌شود و علاوه بر تکنولوژی و تجهیزات آب ‌و ‌فاضلاب، در زمینه مدیریت بحران در آب‌ و‌ فاضلاب نیز پذیرای ایده های نوآورانه خواهد بود.
علاقمندان برای شرکت در دومین ایده بازار و فن بازار آب‌ و ‌فاضلاب و کسب اطلاعات بیشتر به سایت رویداد به نشانی www.abfa.ideasbazaar.ir مراجعه کنند و تا آخر دی ماه برای ثبت نام و ارائه ایده های خود فرصت خواهند داشت.
نخستین ایده بازار و فن بازار آب ‌و ‌فاضلاب، سال گذشته برگزار شد و پس از رقابت ایده‌های برتر، صاحبان هفت ایده نهاییِ منتخب، موفق شدند برای تبدیل ایده خود به محصول با شرکت آب و فاضلاب استان تهران قرارداد منعقد کنند.
مراسم نهایی دومین ایده بازار و فن ‌بازار آب ‌و‌ فاضلاب و ارائه ایده ‌ها و محصولات برتر، سوم و چهارم اسفند ماه امسال به میزبانی شرکت آب ‌و ‌فاضلاب استان تهران برگزار می ‌شود.
هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری کشور از 24 آذرماه با حضور وزیرعلوم آغاز به کار کرد و تا 28 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه ‌های بین‌ المللی تهران برپا خواهد بود.
علمی**1055**
خبرنگار : زینب کارگر **انتشار: زهره محتشمی پور