در واحد تهران جنوب برگزار شد
دومین نشست مدیران مراکز رشد واحدهای فناور منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامی
سه شنبه 19 مرداد 1395

دکتر محمد باقر علائی معاون پژوهشی واحد تهران جنوب در این نشست به نقش مراکز رشد در ایجاد یک ارتباط دوسویه بین دانشگاه، صنعت و بازار اشاره کرد و گفت: شناسایی بازار و پاسخگویی به نیاز صنعت از ارکان مهم مراکز رشد است که می بایست به بهترین نحو و در اسرع وقت این شناسایی و پاسخگویی انجام شود.
این نشست که با حضور مدیران مراکز رشد استانهای تهران، اراک، البرز، مرکزی، قم و علوم تحقیقات برگزار شد، دکتر نوید حسینی مدیر مرکز رشد واحد تهران جنوب ضمن خوشامدگویی به ایشان، در خصوص ساز و کارهای موجود این مراکز جهت ایجاد ارتباط مناسب با صنعت پرداخت.
در ادامه این جلسه دکتر فرزاد جعفرکاظمی از اعضای هیات علمی واحد تهران جنوب به بحث در زمینه فرصت های کسب و کار دانش بنیان در مراکز دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت.
بررسی راهکارهای موجود در مواجهه با مسایل و مشکلات مراکز رشد با حضور دکتر محمدی معاون اداره کل توسعه فناوری ارتباط با صنعت و حامد افشاری مدیر مرکز رشد واحد رودهن از دیگر برنامه های این نشست بود.
در پایان جلسه نیز مهندس ناصرالملکی مدیر عامل شرکت بازار الکترونیک نگین آزاد به معرفی سامانه آزاد اکسپو اشاره کرد و با تاکید بر ورود اطلاعات صحیح شرکتهای دانش بنیان و نظارت مراکز رشد بر صحت این اطلاعات به پرسش حاضرین در جلسه، در خصوص سامانه پاسخ داد.

منبع : آزاد اکسپو