رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان خواستار شد
تسریع در روند تصویب اخذ مجوز شرکت‌های دانش‌بنیان در دانشگاه آزاد
یکشنبه 15 شهریور 1394

رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان خواستار تسریع در روند تصویب اخذ مجوز شرکت‌های دانش‌بنیان در دانشگاه آزاد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، دوستی در جمع خبرنگاران، افزود: متاسفانه روند صدور مجوز شرکت‎های دانش بنیان در دانشگاه آزاد به کندی پیش می‎رود و با این حال انتظار داریم که با حذف بروکراسی‎های موجود این روند تسریع یابد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد لرستان پیگیر اخذ مجوز 10 شرکت دانش بنیان است، اظهار کرد: اگر این طرح‎ها به تصویب برسند و اجرایی شوند، به‎طور مستقیم و غیرمستقیم بیش از 1000 شغل در استان ایجاد می‎شود.

رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان از طرح‎های دانش بنیان دانشگاه آزاد لرستان نام برد و تصریح کرد: اعتبار پیش‎بینی شده برای اجرای این طرح‎ها 40 میلیارد تومان است.

دوستی اضافه کرد: انتظاری که داریم این است که در راستای تسریع در اجرایی شدن این طرح‎ها مراحل صدور مجوز شرکت‎های دانش بنیان با سرعت بیشتری انجام شود.

وی از موافقت دانشگاه آزاد با عودت 14 میلیارد تومان از مطالبات دانشگاه آزاد خرم‎آباد توسط صندوق مشترک سازمان مرکزی با واحدها خبر داد و تصریح کرد: این مبلغ حدود 10 سال در نزد این صندوق بوده که با رایزنی‎های صورت گرفته با رئیس و همچنین معاونت اداری دانشگاه آزادی به زودی به دانشگاه عودت داده می‎شود.

رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان گفت: این اعتبار برای تکمیل پروژه‎های نیمه‎تمام و اجرای طرح‎های دانش بنیان دانشگاه آزاد خرم‎آباد صرف می‎شود.

منبع : ایسنا