در هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فن‌بازار
رونمایی از ۶۵ محصول جدید دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دکتر میرزاده
چهار شنبه 24 آذر 1395

آیین رونمایی از دستاوردهای پروهشی دانشگاه آزاد اسلامی در هفدهمین نمایشگاه پژوهش و فن بازار با حضور دکتر میرزاده برگزار شد.

ه گزارش گروه دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حمید میرزاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از هفدهمین نمایشگاه پژوهش و فن بازار، 65 محصول دانش‌بنیان تجاری شده یا درحال تجاری شدن دانشگاه آزاد اسلامی را رونمایی کرد.

در این مراسم دکتر ابراهیم واشقانی فراهانی، معاون پروهش و فناوری، دکتر داود ثمری، مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت و جامعه، دکتر مرتضی موسی‌خانی، رییس واحد قروین و جمعی از مسولان دانشگاه آزاد اسلامی، میرزاده را همراهی کردند.

کرم سقز، ۲۰ درصد، بستنی مخصوص بیماران فنیل کتونوریا، اسمارت ماشین، دستگاه سنجش آلودگی‌های محیطی با ثبت و کنترل از راه دور، خودروی برقی کوآدرو و ... از جمله محصولاتی هستند که رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از آن‌ها رونمایی کرد.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری از 24 آذر ماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز شده است و تا 28 آذر ماه نیز ادامه دارد.

همچنین دانشگاه آزاد اسلامی در فضایی به مساحت حدود 2200 متر در 42 غرفه، بیش از 800 محصول فناور را در دو سالن 10 و 11 به نمایش گذاشته است.