رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در گفت‌و‌گو با آنا:
دانشگاه آزاد استان البرز یک مرکز پارک و فناوری و پنج مرکز رشد تاسیس خواهد کرد
یکشنبه 5 بهمن 1393

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج گفت: با توجه به ضرورت در استان البرز تا پایان سال ۹۴ یک مرکز پارک و فناوری با پنج مرکز رشد تاسیس خواهیم کرد و تا به امروز ۳ مرکز رشد را تاسیس کرده ایم.

دکتر بهروز میرزا با اشاره به اینکه مهمترین موضوع جلسه هیات امنا مربوط به بودجه سال 94 بود، اظهار داشت: بودجه مورد نظر با اصلاحاتی به تصویب رسید و تا سال آینده باید آن را اجرا کنیم.

وی با اشاره به اینکه دکتر میرزاده فردی فرهیخته است، ادامه داد: مدتی که دکتر میرزاده شروع به کار کرده دانشگاه شاهد شادابی و شتاب بیشتری متناسب با برنامه‌ها است بنابراین کلیه اساتید با این محیط علمی با نشاط امیدوار خواهند بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با اشاره به اینکه یکی از روش‌های اشتغال فارغ التحصیلان کار در شرکت های دانش بنیان است خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه سیاست دانشگاه آزاد در این مسیر حرکت می کند که تا سال های آتی شرکت‌های دانش بنیان را توسعه دهد و با رسالتی که به گردن جامعه علمی است باید تا سال 1404 قدرت اول منطقه باشد بنابراین توسعه این شرکت‌ها و مراکز رشد الزامی است.

دکتر میرزا در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به ضرورت این امر در استان البرز تا پایان سال 94 یک مرکز پارک و فناوری با پنج مرکز رشد تاسیس خواهیم کرد و تا به امروز سه مرکز رشد را تاسیس کردیم.