ورود محصولات دانشگاه آزاد به بازارهای جهانی در نمایشگاه KITEX۲۰۱۹
شنبه 7 اردیبهشت 1398

مدیر اداره ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی گفت: محصولات فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد در نمایشگاه KITEX به بازارهای جهانی ورود می‌کند.

حسن نگهدار در گفتگو با خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اشاره به برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات KITEX در جزیره کیش گفت: این نمایشگاه با همکاری وزارت ارتباط و فناوری اطلاعات و منطقه آزاد کیش از ۱۰ الی ۱۳ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد گردید.

مدیر اداره ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی ادامه داد: باتوجه به رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه مسئله‌محوری و حل نیازهای جامعه در قالب‌های پژوهشی، با دستور ویژه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی، واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی در استان تهران با ارائه محصولات و توانمندی‌های دانشجویان و استادان در این نمایشگاه حضور فعال خواهند داشت.

نگهدار درباره اهداف برگزاری و حضور دانشگاه آزاد اسلامی در این رویداد فناوری تشریح کرد: از اهداف برگزاری این دوره از نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در جزیره کیش می‌توان به معرفی و بومی‌سازی پیشرفت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، تسریع در تکمیل زنجیره علم فناوری و تکنولوژی و همکاری‌های مشترک با سایر نهادها در تولید محصول و ورود به بازارهای جهانی به منظور ثروت آفرینی اشاره کرد.

وی در پایان با اشاره به حضور واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در یک غرفه مشترک خاطرنشان کرد: دانشجویان و استادان توانمند واحدهای دانشگاهی تهران که در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات محصولاتی برای ارائه دارند، برای ارائه این محصولات می‌توانند به معاونت‌های پژوهشی و دفاتر ارتباط به صنعت واحدهای دانشگاهی مراجعه‌ کنند.